с. Ріжки. Ріжківська гімназія Таращанської міської ради

Прозорість

Відповідно до статей 26, 30, 78, 79 Закону України «Про освіту» від 5 вересня 2017 року №2145-VІІІ, наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації «Про прозорість та інформаційну відкритість діяльності закладів освіти» від 01 листопада 2017 року №339, з метою забезпечення прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти.

Вакансії.
Вданий час в навчальному закладі вакансій немає.

Проектна потужність, ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти.
Проектна потужність – 320 учнів.
Кількість осіб, які навчаються – 52 учні.
В ДНЗ, що входить до складу НВК – виховується 16 дітей дошкільного віку.

Умови доступності закладу.
Обладнано пандус на вході до приміщення.

ПЕРЕЛІК ДОДАТКОВИХ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ ТА ЇХ ВАРТІСТЬ
Додаткових освітніх послуг заклад не надає.

ТАРАЩАНСЬКА РАЙОННА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІЖКІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС
«ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І – ІІ СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

вул. Шкільна,12, с. Ріжки, Таращанський р-н, Київська обл., 09512, тел. 04566 36-3-24, е-mail: [email protected]

НАКАЗ

______________                                      с. Ріжки                                           №_______

Про організаційні заходи щодо

прийому дітей до 1-го класу

Відповідно до Законів України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти “Нова українська школа” на період до 2029 року, Порядку ведення обліку   дітей шкільного віку та учнів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684, на виконання розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 29.12.2017 № 651 “Про організацію роботи щодо обліку дітей шкільного віку та учнів у Київській області”, наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 05.04.2018 року № 99 “Про організаційні заходи щодо прийому дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти Київської області у 2018 році”, наказу відділу освіти і науки Таращанської РДА від 06.04.2018 року № 85 « Про організаційні заходи щодо прийому дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти Таращанського району у 2018 році» та з метою забезпечення доступності здобуття загальної середньої освіти та організованого прийому дітей до 1-го класу Ріжківського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»

НАКАЗУЮ:

1. Забезпечити виконання організаційних заходів щодо прийому дітей до 1-го класу Ріжківського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ у 2018 році, визначених Дорожньою картою, затвердженою наказом відділу освіти і науки Таращанської РДА від 06.04.2018 р. № 85.

2. Провести розяснювальну роботу серед батьківської та педагогічної      громадськості щодо особливостей прийому дітей до 1-го класу у 2018 році.

3. Покласти персональну відповідальність за організацію прийому та зарахування учнів до 1 класу на керівника закладу загальної середньої освіти.

4. Заборонити проведення конкурсного приймання дітей до 1-го класу.

5. Завучу НВК Шмегельській Т.М. оприлюднити цей наказ на сайті закладу загальної середньої освіти.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор НВК                                                            Л.М.Андрійченко

З наказом ознайомлена:                                              Т.М.Шмегельська